Viešojo administravimo kokybė - piliečiams
Ar Jums buvo naudingi Vidaus reikalų ministerijos organizuoti renginiai kokybės vadybos ir vartotojų pasitenkinimo temomis?
Taip, pagilinau bendrąsias žinias
Taip, pritaikiau praktiškai darbe
Taip, planuoju pritaikyti savo tolimesniame darbe
Ne
Nedalyvavau, bet norėčiau dalyvauti
Paieška
 

Funkcijų peržiūra

 

Vyriausybė 2011 m. rugpjūčio 17 d. nutarimu Nr. 968 patvirtino Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų peržiūros metodiką ir pavedė Vidaus reikalų ministerijai atlikti funkcijos peržiūros procesą koordinuojančios institucijos funkcijas.

Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų peržiūra siekiama mažinti viešojo sektoriaus valdymo apimtį ir išlaidas, didinti Vyriausybei atskaitingų institucijų veiklos skaidrumą, efektyvumą, kokybę ir rezultatyvumą.

Taip pat yra parengtos Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų peržiūros metodikos taikymo rekomendacijos, kuriose išsamiai aprašoma, kaip atlikti funkcijų peržiūras, pateikiami praktiniai patarimai ir pavyzdžiai, skirti funkcijų peržiūras atliekančioms institucijoms.

Siekiant išbandyti parengtą Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų peržiūros metodiką ir jos taikymo rekomendacijas, atliktos dvi bandomosios funkcijų peržiūros ir parengtos jų ataskaitos:

Dėl išsamesnės informacijos apie funkcijų peržiūrų atlikimą prašome kreiptis į Vidaus reikalų ministerijos Viešojo administravimo ir vietos savivaldos politikos grupę.

 

 
Registracija į renginius
Klausimai - atsakymai