Viešojo administravimo kokybė - piliečiams
Ar Jums buvo naudingi Vidaus reikalų ministerijos organizuoti renginiai kokybės vadybos ir vartotojų pasitenkinimo temomis?
Taip, pagilinau bendrąsias žinias
Taip, pritaikiau praktiškai darbe
Taip, planuoju pritaikyti savo tolimesniame darbe
Ne
Nedalyvavau, bet norėčiau dalyvauti
Paieška
 

Leidinys "Viešasis administravimas Lietuvoje"

Vidaus reikalų ministerija, siekdama informuoti visuomenę apie viešąjį administravimą Lietuvoje, atskleisti viešojo administravimo aktualijas bei problemas, aptarti jo tobulinimo perspektyvas, leidžia informacinį leidinį „Viešasis administravimas Lietuvoje".

Viešojo administravimo institucijos vykdo daug priemonių, kuriomis siekiama kurti skaidrią, veiksmingą, orientuotą į rezultatus ir tinkamą asmenų aptarnavimą viešojo administravimo sistemą, pagrįstą IT. Leidinyje „Viešasis administravimas Lietuvoje" pristatomos įdomesnės šių priemonių, kurių įgyvendinimas leido ženkliai pagerinti situaciją viešajame administravime.

Tikimasi, kad šis leidinys sudomins tiek viešojo administravimo sistemoje dirbančius specialistus, tiek ir įvairių visuomenės sluoksnių atstovus, besidominčius viešojo administravimo problemomis ir perspektyvomis. Taip pat manome, kad jis galėtų būti naudingas inicijuojant visuomenėje diskusijas, skirtas tolesniam viešojo administravimo tobulinimui - tokios diskusijos leistų realiai skleisti pilietinės visuomenės plėtros bei viešojo administravimo efektyvumo, kokybės, viešumo ir skaidrumo idėjas.

 

 
Registracija į renginius
Klausimai - atsakymai