Viešojo administravimo kokybė - piliečiams
Ar Jums buvo naudingi Vidaus reikalų ministerijos organizuoti renginiai kokybės vadybos ir vartotojų pasitenkinimo temomis?
Taip, pagilinau bendrąsias žinias
Taip, pritaikiau praktiškai darbe
Taip, planuoju pritaikyti savo tolimesniame darbe
Ne
Nedalyvavau, bet norėčiau dalyvauti
Paieška
 

2016 m. funkcijų peržiūros

Vyriausybė 2016 m. gegužės 30 d. pasitarime pritarė Vyriausybei atskaitingų institucijų peržiūros 2016 metų planui. 2016 metais numatyta atlikti 5 funkcijų peržiūras:

  • Savivaldybėms perduotos valstybinės funkcijos dėl lengvatinio keleivių vežimo vietiniais maršrutais kompensavimo skaičiavimo ir mokėjimo ir jos priežiūros peržiūrą;
  • Ūkio ministerijos tvarkomo valstybės rezervo materialinių išteklių sudarymo, kaupimo ir tvarkymo funkcijų peržiūrą;
  • Žemės ūkio produkcijos kvotų administravimo funkcijos peržiūrą;
  • VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos ir VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro funkcijų peržiūrą, siekiant įvertinti veiklos procesus ir administracinių struktūrų tinkamumą juos vykdyti bei šių procesų paskirstymo tarpusavyje racionalumą;
  • VĮ Kelių transporto tyrimo instituto, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčių valstybės įmonių ir AB "Problematika" funkcijų peržiūrą, siekiant panaikinti funkcijų dubliavimą ir optimizuoti valdymo struktūras.

 

 
Registracija į renginius
Klausimai - atsakymai