Viešojo administravimo kokybė - piliečiams
Ar Jums buvo naudingi Vidaus reikalų ministerijos organizuoti renginiai kokybės vadybos ir vartotojų pasitenkinimo temomis?
Taip, pagilinau bendrąsias žinias
Taip, pritaikiau praktiškai darbe
Taip, planuoju pritaikyti savo tolimesniame darbe
Ne
Nedalyvavau, bet norėčiau dalyvauti
Paieška
 

II-oji kokybės konferencija

„VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO KOKYBĖ - PILIEČIAMS"

Vidaus reikalų ministerija, siekdama sudaryti sąlygas viešojo sektoriaus institucijoms pristatyti ir viešose diskusijose aptarti veiklos tobulinimo pasiūlymus, 2007 m. gruodžio 13 d. surengė antrąją kokybės konferenciją „Viešojo administravimo kokybė - piliečiams".

Konferencijos metu buvo pristatyti ir apdovanoti valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų gerosios patirties pavyzdžiai, atrinkti vidaus reikalų ministro įsakymu sudarytos atrankos komisijos.

Atrankos komisija gerosios patirties pavyzdžiais iš viešojo administravimo srities pripažino 22 projektus. Atlikusi kokybinį vertinimą, atrankos komisija išskyrė tris geriausius: „Policijos ir bažnytinės bendruomenės partnerystė", „Centralizuotas asmenų skundų (pranešimų) priėmimas, registravimas ir tyrimas", „Gamtotvarkos priemonių įgyvendinimas Kupos upės slėnio teritorijoje".

Trijų geriausių gerosios patirties pavyzdžių teikėjams konferencijos metu buvo įteikti padėkos raštai ir 3000 litų paskatinamosios premijos. Šių gerosios patirties pavyzdžių teikėjams taip pat suteikta garbė atstovauti Lietuvai Paryžiuje, Prancūzijoje, vykusioje 5-ojoje Europos Sąjungos Kokybės konferencijoje.

Konferencijos metu taip pat buvo pristatyti ir aptarti dar 5 gerosios patirties pavyzdžiai. Du iš jų pateikė Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos - „Išrinktieji" ir Nuteistųjų rengimas savarankiškam gyvenimui, stiprinant motyvaciją integruotis į visuomenę ir darbo rinką, po vieną - Kauno savivaldybė (Bendrojo vertinimo modelio taikymas), Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Vilniaus miesto poskyris (Socialinė pagalba šeimoms, kuriose pasireiškia smurtas) ir Statistikos departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (Statistinių ataskaitų elektroninio surinkimo sistema).

Antrojoje kokybės konferencijoje „Viešojo administravimo kokybė - piliečiams" buvo perskaityti šie pranešimai:

  • Policijos ir bažnytinės bendruomenės partnerystė
  • Centralizuotas asmenų skundų (pranešimų) priėmimas, registravimas ir tyrimas
  • Gamtotvarkos priemonių įgyvendinimas Kupos upės slėnio teritorijoje
  • Nuteistųjų rengimas savarankiškam gyvenimui, stiprinant motyvaciją integruotis į visuomenę ir darbo rinką
  • Bendrojo vertinimo modelio taikymas
  • Socialinė pagalba šeimoms, kuriose pasireiškia smurtas
  • Statistinių ataskaitų elektroninio surinkimo sistema
 
Registracija į renginius
Klausimai - atsakymai