Viešojo administravimo kokybė - piliečiams
Ar Jums buvo naudingi Vidaus reikalų ministerijos organizuoti renginiai kokybės vadybos ir vartotojų pasitenkinimo temomis?
Taip, pagilinau bendrąsias žinias
Taip, pritaikiau praktiškai darbe
Taip, planuoju pritaikyti savo tolimesniame darbe
Ne
Nedalyvavau, bet norėčiau dalyvauti
Paieška
 

Gerosios patirties pavyzdžiai 2007

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras 2007 m. birželio 5 d. įsakymu Nr. 1V-211 atnaujino Gerosios patirties pavyzdžių iš viešojo sektoriaus srities tarpžinybinės atrankos komisijos sudėtį, patikslino gerosios patirties pavyzdžių atrankos procedūrą ir atrankos kriterijus.

Gerosios patirties pavyzdžių atrankai buvo pateikti 27 projektai, iš kurių gerosios patirties pavyzdžiais pripažintas 22 projektas.

Geriausiais gerosios patirties pavyzdžiais pripažinti:

Komisijos siūlymu šių pavyzdžių teikėjams vidaus reikalų ministras skyrė paskatinamąsias premijas – 2008 m. spalio mėnesį dalyvauti Paryžiuje vyksiančioje 5-ojoje Europos Sąjungos kokybės konferencijoje.

Taip pat Komisija atrinko šiuos penkis gerosios patirties pavyzdžius, kurie kartu su trimis geriausiais gerosios patirties pavyzdžiais buvo pristatyti  2007 m. gruodžio mėnesį vykusioje Kokybės konferencijoje Lietuvoje „Viešojo administravimo kokybė – piliečiams“: 

Kiti gerosios patirties pavyzdžiai:

 
Registracija į renginius
Klausimai - atsakymai